MARKETING V 7 KROKOCH

Na základe kvalifikovanej analýzy trhu a analýzy konkurencie pripravíme marketingovú a mediálnu stratégiu vášho developerského projektu. Vypracujeme tiež mediálny plán a časový harmonogram nasadenia kreatívnych výstupov do médií.

Vášmu projektu vytvoríme atraktívnu vizuálnu identitu. Navrhneme všetky jej súčasti – od názvu projektu (naming) cez logo a kompletný dizajn manuál až po POS materiály a vizitky.

V súlade s vizuálnou identitou pripravíme web vášho projektu, a to aj s názornými vizualizáciami, pôdorysmi či rezervačným systémom. Webové stránky nadizajnujeme, otextujeme aj naprogramujeme.

Pre váš developerský projekt vytvoríme kreatívne a zároveň efektívne reklamné kampane. Postaráme sa o ideamaking, copywriting, art direction, ako aj o produkciu. Pripravíme pre vás online reklamu, printovú inzerciu, OOH, PR články, natívne články, propagačné materiály, kampaňové i prezentačné videá či rozhlasové spoty.

Postaráme sa tiež o správu sociálnych sietí vášho developerského projektu. Zameriavame sa predovšetkým na komunikáciu na Facebooku a Instagrame, v prípade potreby aj na TikToku či LinkedIn.

Pre úspech vášho developerského projektu využijeme aj všetky nástroje výkonnostného marketingu, najmä efektívnu PPC reklamu a SEO optimalizáciu.

Marketingové kampane pravidelne reportujeme, vyhodnocujeme a v reálnom čase prispôsobujeme meniacim sa podmienkam na trhu.